O nas...

Firma Marcin Broda Engineering od 2019 roku świadczy usługi doboru i realizacji rozwiązań precyzyjnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb swoich klientów. Nasi pracownicy są uprawnionymi specjalistami z kilkuletnim doświadczeniem w obszarze projektowania i wykonania instalacji automatyki przemysłowej. Stawiamy przede wszystkim na jakość, dzięki czemu zrealizowane przez nas projekty służą przez lata.

Jakość i bezpieczeństwo

Każde urządzenie, które trafia do naszych Klientów jest wykonane z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Dokładamy wszelkich starań, by każdy projekt był dokładnie przemyślany, a co za tym idzie - jak najbardziej bezawaryjny, możliwie prosty w obsłudze i, co ważniejsze, bezpieczny dla użytkowników.

Technologia

Przy realizacji projektów korzystamy z wysokiej jakości komponentów wiodących firm takich jak Eaton, Schneider, Siemens czy Turck, jednak bez przeszkód możemy dostosować się do wymogów kontrahentów. Każda instalacja oraz każde urządzenie zostaje zaopatrzone przez nas w schemat elektryczny w wersji cyfrowej i drukowanej.

Współpraca

Wierzymy, że razem można więcej. We współpracy ze specjalistami z różnych gałęzi przemysłu aktywnie wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem. Bezustannie szukamy nowych, skuteczniejszych rozwiązań dla naszych wymagających Klientów. Staramy się jak najlepiej zrozumieć proces przed podjęciem się jego realizacji, by zapewnić naszym odbiorcom maksymalny poziom satysfakcji. 

Przykładowe realizacje:

Obserwuj nas:

Zadzwoń: +48 530 264 544

Jesteśmy tu dla Ciebie!